V Holandsku sa končí lockdown – znovu naberáme gastro personál !

Vážení gastronadšenci, v Holandsku je stále lockdown minimálne do 25. januára. Mnohí Holandskí klienti sa nám však už teraz ozývajú s dopytom po nových pracovníkoch. Je obrovská možnosť, že od 1. februára budú reštaurácie a hotely opäť otvorené a v plnej prevádzke, v tom prípade budeme potrebovať hneď veľa zamestnancov. Najžiadanejšie pozície sú samozrejme kuchári (všestranný kuchári s praxou v teplej aj studenej kuchyni), čašníci (mladí ľudia max do 30 rokov s dobrou angličtinou), umývači riadu (mladí ľudia, ktorí nemajú veľa skúseností, ale hľadajú príležitosť ako začať v gastre) a upratovačky/chyžné (max 30 rokov a s praxou v upratovaní).

Znovu dávame do pozornosti, že všetko oficiálne samozrejme cez JOB4GASTRO.sk a to znamená, že pracovná zmluva je priamo s Holandskou agentúrou. Pol roka ste pod Holandskou agentúrou a následne možnosť prechodu priamo pod zamestnávateľa ! Platovo, samozrejme podľa toho či ste pomocný alebo kvalifikovaný personál – cca od 10-15 eur/hodina netto.

Každý, koho do Holandska potrebujú, musí ovládať anglický jazyk. Každý musí mať aj dostatočné skúsenosti (samozrejme okrem umývačov a iných pomocníkov)

Prosím životopis s aktuálnou fotografiou v ANGLICKOM jazyku posielať na tomas@job4gastro.sk

PS: ponuky máme aj do Belgicka a Francúzska 🙂

Váš tím Job4gastro 💚

Belgicko, Francúzsko, Holandsko