Gastro - Hotel platforma už aj pre Slovensko

+ Zahraničie

receptionist-handing-room-key-guest (1)

Job4Hotel

Hlavný bod celej Platformy JOB4HOTEL je že sa špecializuje len výlučne na Gastro and Hotel segment. Iné ponuky na tejto stránke nenájdete.

Dovolím si to napísať priamo, že po Našom dlhoročnom pôsobení, ako Recruiter špecialistov na Gastronómiu, na celom EU trhu automaticky prúdom informácií, postrehov a hlavne skúsenosťami vzišla táto platforma. A toto je dôležité, hlavný bod celej Platformy JOB4HOTEL je že sa špecializuje len výlučne na Gastro and Hotel segment. Iné ponuky na tejto stránke nenájdete.

Každý kto chce pracovať v Hotelierstve kdekoľvek v EU, alebo každý kto potrebuje Personál odkiaľkoľvek z EU tak napíše do vyhľadávača JOB4HOTEL a príde si na svoje.

Špecialisti v gastrosegmente

Automaticky sa každá ponuka dostane na všetky jazykové mutácie, partnerské weby a sociálne siete, ktoré už dlhodobo využívame ako Recruiter špecialisti v Gatrosegmente.

waiters-serve-table (1)

Prečo vôbec vznikla táto Gastroplatforma?

Dlhoročné pôsobenie v gastre

Naše dlhoročné pôsobenie v Gastro segmente ako Agentúra nám ukázalo , že veľké množstvo kandidátov resp. pracovníkov ktorý sú kvalifikovaný, jazykovo zdatný si sami hľadajú prácu a svojho budúceho zamestnávateľa ,,na vlastnú päsť bez doprovodu Agentúr.

HR + Recruiting pod sebou

A naopak, množstvo Hotelov a Gastro prevádzok obsluhuje neskutočné množstvo HR managerov, ktorých napĺňa práca s ľuďmi, a denne komunikujú s novými kandidátmi, chcú mať celoročne zabehnutý HR + Recruiting proces pod svojou kontrolou.

Jednoduchšie pre HR managera

Denno denne sa obsadzujú pracovné miesta, a často krát aj uvoľňujú, a jednoduchšie je pre profesionálneho HR managera, priamo zostaviť ponuku/ inzerát/ vo svojom čase, ktorý nemusí konzultovať s Externou Agentúrou.

Preto JOB4HOTEL prináša

J4G PARTNER COMPANY, spol.s.r.o.

Kremnická 2009/26, 851 01 Bratislava IČO: 52425673 DIČ: 2121031506 DPH: SK2121031506 www.job4hotel.sk office@job4hotel.sk +421948386138