Prehľad

Nie
1300 - 2500€
Bez ubytovania
Slovenčina
Stredoškolské s výučným listom

Klubovňa je sieť šiestich reštaurácií zameraných na slovenské jedlo ovplyvnené street foodom. K nemu neodmysliteľne patrí aj čerstvo načapované pivo. Máme vlastnú Klubovňácku 11°, ale aj remeselný špeciál Brúder 12° Pšenica či domáce radlery s čerstvou ovocnou šťavou. Všetky Klubovne sú spoločenským miestom, kde sa utužujú kamarátstva, rodinné väzby, či partnerské vzťahy nielen ľudí z danej mestskej časti.

Viac sa dozvieš na www.nasaklubovna.sk

SI TO TY?

·         sleduješ nové trendy v gastronómii a máš prehľad v receptúrach

·         máš už dosť varenia rovnakých jedál, stereotypov, ktoré ťa už nudia – práve naopak, si kuchár, ktorý má rád výzvy, rád sa učí nové veci, a je podporou pre kuchyňu, ktorej ruch miluje

Ponuka zahŕňa zadarmo:
Strava
Benefity:
pracovné oblečenie
Nahrajte životopis
Maximum file size: 256 MB.
Maximum file size: 256 MB.

O Medusa

Medusa verí, že gastro má budúcnosť.

Hľadáme preto ľudí do nových podnikov, ktoré nastavia ešte vyšší štandard a naďalej budú posúvať úroveň gastra nielen na Slovensku. Naša sieť sa od roku 2003 stala lídrom pre celé odvetvie, čo sa prejavilo aj získaním prestížneho ocenenia Najzamestnávateľ roka 2021 – 1. miesto v kategórii Cestovný ruch, gastro a hotelierstvo. Medusa pôsobí na Slovensku, v Čechách a Rakúsku s viac ako 40 prevádzkami ako sú reštaurácie, bary, puby, trattórie, nočné kluby a kantíny. Disponuje aj vlastnou eventovou a cateringovou divíziou, vzdelávacím programom Medusa Academy a lojalitným systémom MedusaCard s viac ako 120.000 členmi.

Otvárame nové podniky a nové stabilné pozície. Poď k nám, tešíme sa na teba.